рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Приклади

Приклади - раздел Приборостроение, В передбачити точний результат процесу дуже важко, або навіть неможливо 1. Знищення Горобців У Китаї. Мета – Захистити Врожай Зернов...

1. Знищення горобців у Китаї. Мета – захистити врожай зернових. Наслідок – збільшилась кількість гусені та інших комах, які знищили зерна більше, ніж горобці. Довелося закупляти та завозити горобців.

2. У 1948 році швейцарський хімік Мюллер за винайдений препарат ДДТ отримав Нобелевську премію. Панацея від усіх шкідників рослин. Але досвід застосування показав, що ця отрута накопичується в організмі тварин і птахів, яких потім споживають люди. А це призводить до руйнування людського організму. Препарат заборонено.

Таким чином, при складних процесах з великою кількістю діючих факторів і невідомими зв’язками явищ неможливо передбачити наслідки втручання. Це стосується не тільки природних явищ, а й сфери суспільної діяльності людини.

Наприклад: Верховна Рада → Розробка закону → Формулювання мети → Урахування факторів → Прогнозування наслідків → Результат дії закону – не такий, як бажалось.

 

Внаслідок науково-технічної революції в техніці відбулося ускладнення апаратури та обладнання, в економіці – розширення спеціалізації та кооперації підприємств, ускладнення зв’язків між ними. Можна стверджувати, що „ефект метелика” виявляється також і у цих сферах – найменше втручання призводить до непередбачених наслідків, бо дуже важко прослідкувати вплив того чи іншого явища до кінця.

Наука спробувала розкрити сутність таких об’єктів і процесів тими засобами, які вона мала. Але знань виявилося замало.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

В передбачити точний результат процесу дуже важко, або навіть неможливо

Поняття системи.. явища що мають місце у природі дуже різноманітні і так пов язані між собою.. відомий вираз так званого ефекту метелика якщо метелик змахне крильцями над карибським морем це може призвести до..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Приклади

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Приклади
1. Законами Ньютона можна описати рух і взаємодію двох тіл, а для трьох і більше – ці методи вже не придатні. 2. Знаючи властивості водню та кисню, неможливо передбачити, що їх сполучення

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги